Bugün Bursa’da 4.sünü düzenlediğimiz Likemind etkiniği vardı. Sabah 10′da toplanmaya başladık ve durumun herkes farkındayken her gelen bizi tebrik ediyordu. Bu çok güzel birşey, saplar ordusundaki arkadaşlarımızın da artık bir çift bulmalarını bir kez daha dile getirdik. Buluşma yine kendi güzelliğinde devam ederken bir ara masaya bir pasta geldi. Genelde o ay etkinlik sınırlarında birinin doğum günü varsa, pasta ile bunu kutlardık ve bu organizasyonun başında olduğum için haberim olurdu :) Haberim olmadan ortada duran pastaya bön bön bakarken üzerindeki yazıyı okuyunca herşeyi anladım. Arkadaşlarımız doğacak çocuğumuz için pasta almışlardı. Gerçekten çok sevindim. Bir kez daha herkesle tebrikleşme ve öpüşme faslından sonra azalan tükrüklerimin geri kazanımı için en büyük pasta dilimini ben yedim :) 3 kişi olarak katıldığımız bu ilk etkinlikte bu tarz hareketler beni çok duygulandırdı. İnsan ilişkileri, dünya, sosyallik, bebek falan herşey fotoğraf makinasına pastayı keserken verdiğimiz pozda benim gözümde pozlandı. Çok duygulandım, kim akıl etti hala bilmesem de çok teşekkür ederim herkese. Ardından iki poşet hediye de geldi. Bir oyuncak ve ayakkabı bebeğimizin ilk hediyesiydi. Gerçekleri her geçen gün biraz daha anlamam, baba oluyor olmama hayata karşı düşüncelerimi o kadar çok değiştirmeye başladı ki utanmasam ağlardım. Abilerine ve Ablalarına çok teşekkür ediyoruz. Onun o güzel ayakkabılarını giydirdiğimiz günleri de görürüz inşallah hepbirlikte. İnsanlık ölmemiş yaşasın!

(Baba’dan not: Evladım, sen bu satırları okurken yıl olacak 2017. O zaman dünyada neler kalacak, neler gelecek bilinmez ama evet o yıllarda insanlık ölmemişti. Senin çok güzel abilerin ve ablaların var, bunu unutma. Ve inşallah yıl 2017′de bu güzel insanlar senin okumayı öğrenip bunları anlayabileceğin zamanlarda sana bayramlarda iyi harçlık verirler, elini korkak alıştırma, öp ellerini al paranı, herşeyi bizden bekleme.)

Dünyadan kaybolacak şeyler arasında umarım bayramlar yer almaz. Herkesin kapısını tek tek gezeceğim. Ve umarım hala sap olmazsınız.

“Likemind Bursa Nisan Buluşması” için 1 cevap

  1. Serkan Cura diyor ki:

    Ab, sap olursak zaten yandık :) ölünceye kadar jr. ile geçiştiririz çocuk hasretini :)

Bir Cevap Yazın