Hooop! Bebeğim nasılsın? Artık bu düzen belli oldu, en azından artık ofise gidemeyip eve kapanacağım zamana kadar böyle sürecek, ben sana ayda bir yazacağım. Üzgünüm. Hergün aklımdan onca şey geçiyor ama… Üşeniyorum evet. Kızım beni bu havalar mahvetti aslında, çok sıcak. Nefes aldırmıyor. Geçenlerde ofise gelene kadar tansiyonum yerlere düştü. Yolda baban karşıladı da ancak öyle gidebildim ofise. Artık iyice ağırlaşıyor hareketlerim, yürüyüşüm değişti sanki iyice. 2 gündür de baş ve diş ağrılarıyla boğuşuyorum. Sanırım son 3 ayımız böyle ağrılı sancılı geçecekmiş, n’apalım sabredicez.
Biz babanla geçen hafta doktoruna gittik bebeğim. Genel durumun iyiymiş, maşallah dedi doktor amcan kilona. Yarın 26. haftana giriyorsun, kocaman kız olmaya bir hafta daha yaklaştın. Bir de bu sefer uyuyordun el sallamadın, babana mı çektin ne? Evet babana çekmişsin, tıpkısısın :) Yine çok tatlıydın koca göbekli kızım. Tatil yaramış bize, öyle dedi doktor, ama ben biraz fazla kilo almışım sözde. Bak sözde diyorum, baban normalsin diyor çünkü sürekli. Ya da beni kandırıyor olabilir mi sence? Galiba o daha yüksek bir ihtimal.
Pazartesi 2. parti tetanoz aşımızı vuracaklar sağlık ocağında. Perşembe günü de şeker, kan, idrar testlerini yaptırmak için hastaneye gideceğiz babanla. Sonuçlar belli olunca burdayım bebeğim.
Ayrıca senin o tepikleyen, yumruklayan ellerini, ayaklarını öperim kocaman.

Bir Cevap Yazın